JENERATÖR BİZİM İŞİMİZ!


Jensis Jeneratör; sıfır ve 2.el  jeneratör satış, yedek parça, kiralama,periyodik bakım,acil bakım, montaj ve demontaj  işlerinde faaliyet göstermektedir.

Jensis jeneratör; 2007 yılında kurulmuş olup, uzun yıllar jeneratör üzerine çalışmış oldukça deneyim kazanmış çalışanları ile açıldığı ilk günden bu yana kaliteli  hizmeti müşterileriyle buluşturmayı öncelikli amaç olarak belirlemiştir.

Jensis jeneratör olarak, gerek jeneratör satışı gerekse yedek parça ve servis desteği ile kısa zamanda adından sıkça söz ettiren bir kuruluş olduk. En önemlisi olarak ta satış sonrası destekteki müşteriyi koruyan anlayışımız sayesinde aranan firma olma özelliğimizide kazanmış olduk.

Firmamız olarak kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmenin yanı sıra müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Bizi tercih etmenizin en büyük dayanaklarından biriside Jeneratör alanında 17 yıllık deneyimimizin olmasıdır.

 Firmamız sektördeki her türlü yeniliği takip ederek en kısa sürede profesyonel, tam ve eksiksiz  uygulama yöntemleri ile sizlere hizmet etmeye devam edecektir.