DİĞER HİZMETLERİMİZ


 

 

 

 

 

Jeneratör Güç Tespiti 

Jensis jeneratör olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin devamı olarak Jeneratör güç tespiti hizmeti de vermekteyiz.Firmamız olarak jeneratör almak isteyen kişi yâda kuruluşlara verdiğimiz en önemli özelliklerden biride jeneratör güç tespitidir. Bu sayede jeneratör almayı düşünen kişi yada kuruluşlar harcanacak güç ve harcanması planlanan güç tespiti ile daha uygun bir alım gerçekleştirebilmektedirler. Unutulmamalıdır ki jeneratör güç tespiti uzmanlık işidir. Bu tespit deneyimli kişilerce yapıldığında firmaya önemli katkılar sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

Alternatör Sarımı 

Jensis jeneratör sistemleri olarak verdiğimiz diğer hizmetlerden biriside Alternatör sarımıdır. Tüm jeneratörlerde Çeşitlimarka ve güçlerde alternatör sarımı, bünyemiz personeli tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Jensis jeneratör tarafından yapılan alternatör sarım işinin uzun yıllar sorunsuz çalışacağına garanti vermekteyiz. Firmamız bünyesindeki hizmet kollarından biri olan Alternatör sarımında verimi arttırmak amacıyla çeşitli izolasyonlar yapılıp, daha kaliteli bir sarım gerçekleştirmektedir. Firmanız için bu güvenli olacaktır. 

 

 

 

 

 

 

Jeneratör Motor Revizyonu

Jensis jeneratör sistemleri olarak verdiğimiz diğer hizmetlerden biriside jeneratör motor revizyonudur. Çeşitli nedenlerden dolayı veya zamanla aşınan yıpranan jeneratörlerde verim kaybı yaşanmaktadır. Bu verim kaybını engellemek veya en aza indirmenin yolu Jeneratörün motorunu rektifiye-revizyon-yenileme yapmaktan geçer. Böylelikle firmanızın yeni maliyetler altına girmesi engellenmiş olur. Deneyimli kadromuz ve uygun firma altyapımızla Jeneratörünüze en uygun rektifiye-revizyon-yenileme çalışmaları Jensis Jeneratör Sistemleri bünyesinde yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Montaj ve Demontaj Hizmetlerimiz

Aldığınız jeneratörün kaliteli olması kadar, yer seçimi ve montaj işlerinin de teknik kurallar çerçevesinde yapılması, jeneratörünüzün sorunsuz uzun yıllar çalışmasının yanı sıra sizlere iyide bir verim sağlayacaktır. Talebe göre uygun maliyetlerle montaj ve demontaj yapılmaktadır. Ayrıca 2.el her türlü jeneratörün satımında kolaylıklar sağlanmaktadır. Firmamız jeneratör konusunda yılların getirdiği deneyimi yansıtmaktadır. 

 

 

 

 

 

Jeneratör Pano
Jensis jeneratör sistemleri olarak verdiğimiz diğer hizmetlerden biriside Jeneratör Pano d
izaynıdır. Müşterilerimizin  ihtiyaçları doğrultusunda manual, otomatik, senkronize, plc kontollü ve uzaktan izlemeli jeneratör otomasyon panoları yapılmaktadır.